"Csak azok előtt tárul fel az élet szépsége akik ismerik a másokért élő életet!" Király

Dia1Dia2

Intéményünk nyitvatartása: Katt

Munkatársaink: Katt

Osztályok száma és tanulók létszáma: Katt

Szakmai alapdokumentum: Katt

Pedagógiai Program: Katt

Szervezeti és Működési Szabályzat: Katt

Szakmai Program: Katt

Házirend: Katt

Munkaterv: Katt

Helyi tanterv melléklete: Katt

Felvételi lehetőségről szóló tájékoztató: Katt

Adatkezelési szabályzat: Katt

A fentartó által engedélyezett osztályok, csoportok száma a munkatervben olvashatóak.

A helyi tantervek elkészítésekor az OH által javasolt kerettanterveket vettük alapul. Katt

Térítési díj: Intézményünkben térítésmentesen biztosítottak a köznevelési feladatok.

A tanulók le- és kimaradásával, évfolyamismétlésével kapcsolatos információkat a Pedagógiai program tartalmazza.

A tanórákon kívüli egyéb foglalkozások igénybevételének lehetőségét a munkaterv és a pedagógiai program tartalmazzák.

A hétvégi házi feladatok és az iskolai dolgozatok szabályait a házirend tartalmazza.

Az osztályozó vizsga tantárgyanként, évfolyamonkénti követelményit, a tanulmányok alatti vizsgák tervezett idejét a pedagógiai program tartalmazza.

Országos mérés-értékelés évenkénti eredményei: Katt